• flaga polska
  • flaga czeska
  • flaga rosyjska
  • flaga niemiecka
  • flaga angielska

prodefinity

kto tworzy naszą firmę ?

dywizja projektowa

Żadne wdrożenie, żadna aplikacja nie ma szansy dobrze spełniać zadania bez odpowiedniego projektu. Nasz zespół projektowy składa się doświadczonych specjalistów z danych dziedzin. Uczestniczenie w różnych projektach (także non-profit) pozwoliło na zbudowanie zespołu, który nie obawia się podjąć żadnego projektu.

zespół aplikacji webowych

Od długiego czasu, aplikacje działające w przeglądarkach internetowych robią wielką karierę. Nasz zespół programistów aplikacji internetowych gotowy jest stworzyć dowolny system działający zarówno na naszych serwerach jak i w sieci wewnętrznej naszych klientów. Niewątpliwą zalęta aplikacji webowych jest ich dostęp z każdego miejsca! W celu zapewnienia jak najlepszej dostępności, nad naszymi serwerami oraz całą infrastrukturą, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, czuwają Administratorzy (SLA).

desktopowcy

Pieszczotliwie nazywani przez nas "desktopowcy" to cześć naszej firmy zajmująca się tworzeniem aplikacji "kompilowalnych" - zarówno na komputery PC jak i na urządzenia mobilne. Połączenie aplikacji webowych oraz desktopowych jest niesamowitym rozwiązaniem - łączącym pozytywne cechy obydwu rozwiązań. Aplikacje stworzone na urządzenia mobilne pozwalają wykorzystać 100% możliwości sprzętu na którym działają.

Wykształcenie vs. wiedza

Bez wykształcenia - nie ma wiedzy. bez wiedzy - wykształcenia.

Większość naszych ekspertów posiada wyższe wykształcenie, są w wśród nas zarówno licencjaci jak i doktorzy nauk - każdy z nas włożył‚ w zdobycie wzorowego wykształcenia masę pracy i siły!

Jednak żadne wykształcenie nie zastąpi prawdziwej (praktycznej) wiedzy. Z tego powodu bardzo duży nacisk kładziemy na rozwój wiedzy naszych pracowników - od szkoleń, po przez uczestniczenie w kongresach branżowych aż po uczestniczenie w projektach jako "obserwator". Dzięki temu jesteśmy pewni, że wiedza naszych pracowników jest aktualna, praktyczna oraz zgodna z zapotrzebowaniem rynku.

dużą wagą przykładamy do wysokiego profesjonalizmu naszych rzemieślników. Chcielibyśmy aby każdy z naszych klientów mógł zwrócić się do nas w dowolnym momencie i uzyskać od nas wsparcie jakiego oczekuje, bez różnicy czy projekt trwa, zakończył się lub został anulowany. Chętnie także łączymy naszych klientów w klastry - dzięki współpracy mogą wykorzystywać swoje zasoby bardziej efektywnie a wiedza, które zgodzą się podzielić z innymi, na pewno zaowocuje!