• flaga polska
  • flaga czeska
  • flaga rosyjska
  • flaga niemiecka
  • flaga angielska

prodefinity

Program Magazynowy / System WMS

Zapoznaj się z naszym darmowym programem magazynowymprodefinity wms

WMS Online

Już dziś możesz przetestować nowy program magazynowy zupełnie za darmo bez potrzeby rejestrowania się.

Kliknij i wypróbuj !

Co tak właściwie kryje się pod nazwą system WMS ?

Skrót WMS określa klasę oprogramowania komputerowego zajmującego się zarządzaniem magazynem w przedsiębiorstwie. Rozwinięcie skrótu to Warehouse Management System.

prodefinity wms

Tworzenie oprogramowania

Nasze programy do zarządzania magazynem powstają w szczegółowej współpracy z klientem. Podczas projektowania uwzględniamy szereg cech właściwych dla danego przypadku. Inaczej składuje się unikatowe prefabrykaty produkcyjne, inaczej częsci samochodowe, a jeszcze w inny sposób zarządza sie magazynem styropianu czy cementu. Nie można również podejść w ten sam sposób do składowania w pojedyńczym magazynie, jak do magazynu rozproszonego w kilku budynkach lub na otwartej przestrzeni.

Właśnie dlatego tak bardzo lubimy projekty związane z techniką magazynowania, taka współpraca zawsze rozwija i jest kopalnią wiedzy dla obu stron.

Integracja z działem logistyki i produkcji

Równie ważna jest integracja magazynu z produkcją i logistyką. Jeżeli produkujemy detal składający się z kilku różnych produktów, to idealnie jest, kiedy system produkcyjny sam może połączyć się z systemem magazynowym i skontrolować czy zasoby są dostępne. Dzięki temu system produkcyjny może aktualizować stany magazynowe. Informacja w systemie jest spójna z rzeczywistością, a osiągamy to bez dodatkowego nakładu pracy. Analogiczne zachowania występują w interakcji z działem logistyki, tutaj również wiele procesów można zautomatyzować lub udoskonalić.

Jesteśmy gotowi do współpracy z każdą z firm, która odczuwa potrzebę ulepszenia techniki magazynowania, zarządzania surowcami i dostawami. Nie zamykamy się na nietypowe przypadki, produkty wymagające specyficznych procedur składowania.