• flaga polska
  • flaga czeska
  • flaga rosyjska
  • flaga niemiecka
  • flaga angielska

prodefinity

Windykacja

System Windykacyjny

System Windykacyjny Prodefinity to oprogramowanie wspomagające ściąganie należności, monitorowanie zaległych płatności oraz komunikację z dłużnikami, firmami windykacyjnymi oraz sądami.

Oferujemy oprogramowanie służące do monitorowania:

  • NALEŻNOŚCI,
  • OPÓŹNIENIA W ICH SPŁATACH,
  • RZETELNOŚCI KONTRAHENTÓW.

Budowa

Dzięki modułowej budowie świetnie nadaję się do dużych korporacji, w których wymagania są bardzo rozbudowane, jak i dla małych firm, którym do sprawnej pracy wystarczy kilka podstawowych funkcjonalności. Często firmy mają opracowane i sprawdzone przez siebie procesy i nie chcą z nich rezygnować w momencie zakupu oprogramowania. System Windykacyjny Prodefinity jest z założenia konfigurowany indywidualnie dla każdej firmy. Zatem z przeniesieniem do niego sprawdzonych wzorców nie będzie żadnego problemu.

Aplikacja obsługiwana jest przez dowolną przeglądarkę internetową. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne ponieważ daje możliwość pracy z dowolnego miejsca (nie tylko z jednego komputera na którym zainstalowano oprogramowanie). Do pracy z aplikacja nie jest nawet konieczny komputer. W nagłych sytuacjach do połączenia się z systemem wystarczy urządzenie mobilne (smartfon, tablet).

Funkcjonalność oprogramowania

Głównym zadaniem Systemu jest przeprowadzanie sprawnych procesów windykacyjnych. Procesy możemy podzielić na dwie główne grupy. Pierwsza to takie, które są realizowane według ściśle określonych scenariuszy (reguł). Chodzi tu o dokładnie zdefiniowane akcje, ich czas, kolejność, itd. Druga grupa spraw to postępowania prowadzone indywidualnie. W tych kwestiach, to windykator decyduje o tym jaką akcję podejmie i w jakim czasie.

Oprogramowanie jest wyposażone w moduł przypomnień. Znacznie ułatwia to pracę użytkowników oraz zapobiega sytuacjom, w których cześć procesu zostaje pominięta. Każdy zalogowany pracownik dostaje informacje jakie akcje ma wykonać danego dnia.

W systemie można prowadzić zarówno windykację wewnętrzną (własną), jak i monitorować windykację przekazaną do firm zewnętrznych czy sądów. Każda akcja jest odnotowana i zawsze można sprawdzić historię danej sprawy. Możemy sprawdzić chronologicznie jak przebiegał cały proces, telefony, spotkania, notatki, dokumenty, itp.

Ważną sprawą jest wymiana informacji między wszystkimi systemami informatycznymi w firmie. Dlatego program windykacyjny został wyposażony w interfejsy ułatwiające integrację z niemal dowolnym oprogramowaniem firmowym. Dzięki wymianie danych, inne działy w firmie mają dostęp do informacji na temat wiarygodności kontrahenta i na tej podstawie mogą podejmować decyzję o ewentualnej dalszej współpracy. Możliwe jest też pójście o krok dalej, czyli blokowanie wybranych operacji z nierzetelnymi kontrahentami (moduł blokad).

Korzystając ze swojej bazy wiedzy, System Windykacyjny podpowiada z wyprzedzeniem, który kontrahent może w najbliższym czasie trafić na „czarną listę” i dzięki temu można uniknąć niepotrzebnego ryzyka.

prodefinity windykacja
prodefinity windykacja