• flaga polska
  • flaga czeska
  • flaga rosyjska
  • flaga niemiecka
  • flaga angielska

prodefinity

Logistyka - nasze początki

prodefinity logistyka

IT dla Logistyki

Logistyka to jedna z najdynamiczniejszych branż w gospodarce. Mnogość przepisów, wielka liczba możliwości transportowych, ciągle zmieniająca się dynamika środowiska, podatność na zawirowania gospodarki, zmieniające się ceny paliw, opłaty drogowe – to wszystko sprawia, że od Logistyki oczekuje się nadążania za zmianami oraz ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań. Nie chcemy ograniczać wyobraźni Zespołów Logistycznych poprzez narzucenie stałych schematów w systemie! Dzięki dużej elastyczności nasze rozwiązania mogą w krótkim czasie dostosować się do bieżących wymagań rynku.

Każda Firma posiada unikalne procesy, dzięki którym wypracowała swoją pozycję na rynku, i które pozwoliły osiągnąć przewagę nad konkurencją - nie chcemy tego zmieniać! Nasz System dostosuje swoje funkcje i moduły do Państwa potrzeb. Możemy służyć pomocą w układaniu nowego procesu – jednak ostateczną decyzję zawsze podejmuje Klient.

Nasza oferta dla logistyki

Platforma Transportowa Prodefinity

Platforma Transportowa Prodefinity

Rozwiązanie dla wymagających. Przeznaczone dla firm ze złożonymi procesami logistycznymi. Ułatwia i porządkuje wszystko co wiąże się z transportem.
... więcej

prodefinity tms

System Transportowy TMS CAN

Dedykowane rozwiązanie dla przewoźników, którzy dobrze znają swoje potrzeby i nie chcą dostosowywać procesów w firmie do pudełkowego rozwiązania IT.
... więcej

system transportowy tms online

System Transportowy TMS Online

Nowoczesny system transportowy działający w chmurze. Dostępny z poziomu przeglądarki i oferujący najnowsze zdobycze techniki.
... więcej

prodefinity okna czasowe

System Okien Czasowych Time Slots

Optymalizacja na linii logistyka-magazyn w czystej postaci. Uporządkuj pracę i skończ ze spiętrzeniami w godzinach szczytu.

... więcej