• flaga polska
  • flaga czeska
  • flaga rosyjska
  • flaga niemiecka
  • flaga angielska

prodefinity

Księgowość

prodefinity ksiegowosc
prodefinity ksiegowosc

mam system księgowy - po co mi kolejny ?

Księgowość to nie tylko cyferki - to także kontakt z wszystkimi naszymi kontrahentami: od dostawców, przez pracowników aż po końcowych odbiorców towarów i usług Twojej firmy. Sprawna, szybka i bezbłędna komunikacja to zysk dla każdej ze stron - czas to pieniądz !

otrzymywanie elektronicznych faktur od dostawców ?

To prostsze niż myślisz! Dostawca loguje się na swoje osobiste konto, wypełnia metrykę i wysyła wszelkie dokumenty via strona www. Może mieć podgląd do statusów płatności, problemów z fakturowaniem oraz może posiadać spis wszelkich swoich operacji. Jeśli dostawca posiada system księgowy - być może warto będzie dokonać integracji pomiędzy systemami. Dzięki temu unikamy pomyłek, a dokumenty transferowane są z szybkością światła.

firma jest rozproszona ?

Wyobraź sobie, że wszytkie dokumenty, które muszą być dostarczone do księgowości od pracowników (takie jak np.: delegacje, koszty podróży, zwolnienia lekarskie itp...) przesyłane są, szyfrowanym połączeniem, przez system internetowy - szybko, prosto i skutecznie. Bez kłopotliwych spiętrzeń i nagromadzenia pracy w Dziale Księgowości. To także doskonały kanał komunikacyjny pomiędzy Przełożonymi a ich pracownikami - wymiana informacji, terminarz on-line, kontrola kosztów to tylko niektóre z potencjalnych możliwości wykorzystania systemu intranetowego. Więcej - czytaj w "Dział HR"