• flaga polska
  • flaga czeska
  • flaga rosyjska
  • flaga niemiecka
  • flaga angielska

prodefinity

Systemy dedykowane

prodefinity doradztwo
prodefinity doradztwo

Oprogramowanie dedykowane

Oferujemy rozwiązania dedykowane w sytuacjach, kiedy żaden gotowy produkt nie jest w stanie sprostać wysublimowanym wymaganiom klienta. Wbrew pozorom ma to miejsce bardzo często, ponieważ procesy w każdej firmie są różne. Inna jest też specyfika branż. Tak więc nie ma rozwiązań uniwersalnych, które można zaadaptować w każdym przedsiębiorstwie. Oprogramowanie dedykowane to zarówno duże, kompleksowe systemy IT, jak i mini aplikacje wspierające codzienną pracę lub rozwiązujące pojedyńczy problem. Są one tworzone od podstaw, w ścisłej współpracy z klientem.

Przykładem ilustrującym pierwszą grupę, czyli kompleksowe systemy, może być zarządzanie pozyskiwaniem klientów, polityką cenową i relacjami z klientem w jednym. W takiej sytuacji rozwiązanie dedykowane wydaje się najlepszym wyjściem, ponieważ na etapie tworzenia można uwzględnić specyficzne dla danej firmy procesy. Praktyki, których nie warto zmieniać tylko dlatego, że dostępne na rynku rozwiązania ich nie obsługują. Dodatkową zaletą jest, że wdrażane i opłacane są tylko te elementy typowego systemu, które są naprawdę potrzebne.

Dla zilustrowania wspomnianych małych aplikacji, może posłużyć nim program likwidujący wąskie gardło firmowej wydajności. Przedsiębiorstwo posiadając dwa nie zintegrowane systemy: księgowy i magazynowy musiało poświęcać wiele czasu na przepisywanie aktualnych danych z jednego miejsca do drugiego, aby oba systemy miały spójną bazę informacji. Jeden mały program pozwala to zautomatyzować i tysiące pozycji dziennie jest automatycznie przenoszone w mniej niż sekundę.

Jeżeli potrzebujesz rozwiązania szytego na miarę

skontaktuj się z nami.

Najczęściej stosowane w branżach: produkcja, logistyka, biznes.