• flaga polska
  • flaga czeska
  • flaga rosyjska
  • flaga niemiecka
  • flaga angielska

prodefinity

Najczęściej zadawane pytania:

Czy Wasze produkty obsługują różne wersje językowe?

Tak, do każdego z naszych produktów można zamówić dowolną wersję językową.

Ile kosztuje nowy system CRM?

Cena systemu CRM jest uzależniona od jego funkcjonalności, ze względu na różne warianty nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Cena zależy również od poziomu integracji z pozostałymi systemami.

Co to jest SLA?

SLA, czyli Service Level Agreement to rodzaj umowy pozwalającej na utrzymanie, serwis i rozbudowę systemu informatycznego. Usługa świadczona w okresie długoterminowym. Zdobywa coraz większą popularność wśród naszych klientów.

Co to jest WMS?

Jest to oprogramowanie do zarządzania magazynem i jego zasobami oraz wewnętrznymi i zewnętrznymi przesunięciami towaru. Więcej na ten temat można znaleźć w sekcji Usługi. Jednym z naszych produktów z kategorii WMS jest darmowy System Magazynowy WMS Online

Jak długo trwa wdrożenie systemu

Długość wdrożenia zależy od systemu. Dla mniej złożonych aplikacji wdrożenie wraz ze szkoleniem zwykle udaje się zrealizować w ciągu jednego dnia. Jeżeli mamy do czynienia z bardziej rozbudowaną aplikacją, koniecznością migracji danych ze starego systemu lub tymczasowego utrzymywania starego i nowego systemu równolegle, wdrożenie może potrwać nawet do kilku tygodni.

0